Bugünün Saraylısı 10. Bölüm | HD film izle

Bugünün Saraylısı 10. Bölüm

0
( Yüksek Kalite )

Bugünün Saraylısı 10. Bölüm

Özet:
Ata, Savaş’ın kendisine kurduğu tuzağı fark ederek Savaş ile yüzleştiğinde, Katipoğlu ailesini derinden sarsacak başka bir gerçek ile daha karşılaşır ve Atıf’ın tasarımları çaldığını öğrenir. Bu ihanetten en büyük payı Feride alır.

Ayşen tüm samimiyeti ve saflığı ile hataları telafi etmeye çabalarken hem kendisini hem Ata’yı farkında olmadan büyük bir çıkmaza sürükler.

Süreyya’nın Fatih’e olan aşkı günden güne derinleşip kontrol edilemez bir noktaya gelir. Fatih bir yandan Süreyya ile uğraşırken diğer yandan kendi gerçekleriyle yüzleşmesinin zamanı geldiğini anlar. Artık ne Katipoğlu’nun ne de Ataman’ların ve ne de iki ailenin tam ortasında duran Fatih için hayat eskisi gibi olamayacaktır.

Film acilmiyorsa, Lutfen Bildiriniz!

Onceki Film:

Sonraki Film:

195 views
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Bugünün Saraylısı 10. Bölüm

Özet: Ata, Savaş’ın kendisine kurduğu tuzağı fark ederek Savaş ile yüzleştiğinde, Katipoğlu ailesini derinden sarsacak başka bir gerçek ile daha karşılaşır ve Atıf’ın tasarımları çaldığını öğrenir. Bu ihanetten en büyük payı Feride alır. Ayşen tüm samimiyeti ve saflığı ile hataları telafi etmeye çabalarken hem kendisini hem Ata’yı farkında olmadan büyük bir çıkmaza sürükler. Süreyya’nın Fatih’e […]

Tur: Yerli Diziler

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
Beni Böyle Sev 50. Bölüm
269 views izlenme
Ne Diyosuun 4. Bölüm
125 views izlenme
Karadayı 62. Bölüm
225 views izlenme
O Hayat Benim 4. Bölüm
168 views izlenme
Doksanlar 37. Bölüm
141 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.